Hybrid Car Rental – prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia busów i samochodów w mieście Jelenia Góra

Hybrid Car Rental – prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia busów i samochodów w mieście Jelenia Góra Wynajem samochodu czy busa może być szybki i łatwy. Wystarczy, że zaufasz odpowiedniej firmie, która nie zasypie Cię górą papierów i formalności. W Hybrid Car Rental maksymalnie upraszczamy proces wypożyczenia pojazdu, niezależnie od długości czasu wynajmu.

Najlepsza wypożyczalnia? Postaw na HCR

Posiadamy szeroką flotę busów i samochodów, co jest jednym z naszych największych atutów. Nic dziwnego, że z naszych usług skorzystało już bardzo wielu Klientów. Nasza wypożyczalnie busów cieszą się dużą popularnością w całej Polsce. Tym bardziej, że nieustannie podnosimy ich jakość, będąc tym samym jednym z niekwestionowanych liderów na rynku.

Potrzebujesz busów? W HCR jesteśmy do Twoich usług!

Nasze auta i busy można wypożyczyć, w takich miastach jak: Wrocław, Jelenia Góra, Bielsko Biała, Kraków, Piła, Koszalin czy Słupsk. Wypożyczaj dowolne pojazdy kiedy chcesz i na ile chcesz.

Działamy w mieście Jelenia Góra!

Hybrid Car Rental to prawdopodobnie najlepsza wypożyczalnia samochodów i busów w Twoim mieście. Sprawdź nas i przekonaj się sam.

OBSŁUGA KLIENTA
796 331 331

ADRES EMAIL
biuro@h-c-r.pl

GODZINY OTWARCIA
pon-sob: 10:00 - 18:00

 

 

 

H-C-R

NIP: 8943046534

DOT Sp. z o.o.
ul. Grabiszyńska 281/721
PL 53-609 Wrocław

ZNAJDŹ NAS:

facebook

Copyright © 2017 H-C-R Wszelkie prawa zastrzeżone. | Mapa Witryny